У Чапаєвці затримали любителей безкоштовної деревини [ФОТО]

Активісти разом з працівниками Черкаського регіонального управління водних ресурсів 27 січня затримали групу чоловіків які займалися несанкціонованою вирубкою дерев. Попередні збитки від незаконної діяльності 60 тис. грн.

Дерева нищились регулярно з 10 січня цього року. Проте затримати зловмисників вдалося лише цього тижня. Вирубування насаджень здійснювалося поблизу села Чапаєвка, – розповідає Кропива.

– Зловмисники вирізали дерева при дамбі, переважно, коли вже стемніє. Після затримання порушників оперативно-слідча група їхала до місця злочину дві години. Капітан, старший групи, відмовився оглядати місце вирубки дерев та білий мікроавтобус з деревиною, – розповідають очевидці.

Огляд автобуса здійснили лише після письмової згоди головного, який керував вирубкою на досить дорогому автомобілі.

За той час, поки чекали міліцію зловмисники перевантажили з мікроавтобуса коробки та кульки з бензопилами і викинули цепок в сніг. Врешті-решт деревину було вилучено. Цеп від бензопили знайдено та передано міліції. В свою чергу зловмисники на джипі відмовлялися представлятися та навіть пояснювали, що зупинилися, аби купити дерево, яке було нарізане.

Як повідомили у прес-службі обласної міліції, факт вирубки дерев дійсно зафіксовано, особи встановлені, розслідуванням займається Золотоніський міськрайонний відділ УМВС. Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, після отримання документально підтверджених розмірів збитків від відповідних служб буде відкрито кримінальне провадження.

Вирубування дерев Чапаєвка 01 Вирубування дерев Чапаєвка 02 Вирубування дерев Чапаєвка 03 Вирубування дерев Чапаєвка 04 Вирубування дерев Чапаєвка 05