Депутат облради Лошков відзвітувався за піврічну діяльність

Олександр Лошков надав громаді звіт своєї діяльності в якості депутата Черкаської обласної ради за період від вересня минулого року. Зустріч з виборцями відбулась 29 січня у актовому залі Технічної школи.

Приступивши до повноважень депутата 12 вересня 2014 року, Лошков відразу був обраний до складу постійної комісії з питань правової політики, законності і правопорядку, а нещодавно став там заступником голови.

“Постійно приймаю участь у засіданнях комісії та сесій обласної ради. Засідань, на яких я відсутній, немає”, – зазначає народний обранець.

За словами свободівця, за період з вересня до грудня 2014 року підготував та направив до різних установ та організацій 12 депутатських звернень, з яких реально вирішені питання по шести. За січень 2015 року – 2 депутатських звернення, з яких одне розглянуте і вирішене, а інше знаходиться на розгляді.

За ініціативи Лошкова сесія Черкаської обласної ради прийняла рішення «Про звернення депутатів Черкаської обласної ради до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України В. Гройсмана, Прем`єр-Міністра України А.Яценюка щодо недопустимості руйнування фінансової основи місцевого самоврядування в Україні».

На особистому прийомі у депутата за звітний період побувало дев’ять громадян, розглянуте одне колективне звернення. У восьми випадках питання, з якими звертались заявники, вирішені. Одне колективне звернення знаходиться на розгляді – щодо цегляного заводу. У січні ж 2015 року здійснив особистий прийом громадян, в тому числі розглянув одне колективне звернення.

“Звісно, зроблено мало. Ще більше не зроблено, але я намагаюсь не пасти задніх і про свою діяльність також інформуватиму через Фейсбук”, – резюмує депутат.

Громадська приймальна Лошкова знаходиться на першому поверсі будівлі Золотоніської РДА. Також особистий прийом громадян здійснюєть в будівлі Технічної школи Укрзалізниці.

Фото: Прес-служба Золотоніська МО ВО “Свобода”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA