Олексанр Пацьора » Бійці чекають від нас кардинальні зміни в тилу

Пропонуючи хабарі, поміркуйте, чи хотіли б ви, щоб наших дітей сприймали за їх знаннями? Чи за розміром конверту, який ви запропонували? Я хочу, щоб мої діти, звертаючись до влади чи міліції, котрі живуть за рахунок наших податків, відчували себе захищеними і в них не було потреби звертати на себе увагу “царьків” завдяки хабареві.

Зараз в зоні АТО тримають оборону ціною свого життя наші друзі, знайомі, співвітчизники задля мирного життя своїх та наших родин. Завдяки їм наші діти та жінки не бачать вибухів, не переховуються від п’яних озброєних сепаратистів, не оплакують трупи своїх рідних. Прохання хлопців полягає лише в тому, щоб ми, що живемо зараз не в зоні АТО, зрозуміли прості речі. Якщо ви вважаєте, що все якось буде чи мене це не стосується, то ви таким ставленням лише наближаєте до себе та рідних хаос та війну.

Хлопці, які воюють, впевнені, що ми не залишимо справу, яку народ розпочав на Майдані Свободи. Що ми, як і вони, хочемо кращого майбутнього для своїх дітей. Що, коли ви йдете до чиновника на прийом чи звертаєтеся до міліції про захист, то ви не повинні їх боятися чи підраховувати останні копійки, щоб занести в кабінет. Важливо розуміти, що за вашою спиню і поряд з вами ті, хто поклали своє життя та ті хто зараз тримають своїми силами та силами волонтерів оборону наших родин.

Бійці впевнені, що не дарма проливають кров на передовій, бо ми в цей час в тилу робимо максимум для кардинальних змін. Що влада ставиться з повагою до свого народу і рахується з його думкою. Люди хочуть, щоб закон був для всіх один,а не для того, щоб можновладці тиснули на громадян і далі вважали, що вони – це закон. Щоб вони не ставили себе вище інтересів простих людей, на кого можна не зважати, кого можна безкарно вбивати. Люди, озирніться навколо себе: ми обирали владу не для того, щоб вони доводили до людей до зубожіння, продали нашу державу і кинули на смерть нас і наших дітей під ноги країни загарбника. Самі ж розбіглись по світу як злодії з награбованим та спокійно живуть безкарно та цинічно забувши про те, що вони зробили з нашою країною та нашими родинами.

Олександр Пацьора, співзасновник ГО «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України»