Відбулась координаційна нарада з питань запобігання терористичних загроз

Сьогодні в міській раді відбулась зустріч, на якій обговорювали питання запобігання терористичних загроз, захисту громадян та охорони об’єктів інфраструктури і точок масового перебування людей на території міста. На нараді були присутні начальники структурних підрозділів міськвиконкому, представники засобів масової інформації, керівники підприємств, установ, організацій міста.

До присутніх було доведено рішення виконавчого комітету Золотоніської міськради від 26.01.2015 № 1 „Про створення оперативної групи для запобігання терористичних загроз, захист громадян та охорону об’єктів інфраструктури і об’єктів з масовим перебуванням людей на території міста”

Увагу всіх керівників звернули на підготовку захисних споруд та їх обладнання. Очільників підприємств – на виділення додаткової техніки та аварійних бригад для ліквідації надзвичайних ситуацій на території міста.

Також наголошено на виконанні заходів часткової мобілізації з постачання автомобільної техніки в Збройні Сили України, необхідності спільного патрулювання території міста разом з МВ УМВС, введенні додаткових чергових у школах міста.