Легіон – Берегиня 75:69, Форсаж – Мавпи-2 64:92 » Огляд 6 туру чемпіонату Черкас з баскетболу

Надскладний матч провів золотоніський “Легіон” у 6 турі чемпіонату Черкас з баскетболу, перегравши “Берегиню” з рахунком 75:69. Якщо перша чверть не відзначилась перевагою жодної з команд, то в другій суперник реалізував 5 триочкових кидків підряд, в той час як наша команда в цьому компоненті особливого успіху не досягала (безрезультатно атакував Поліщук). Лише зусиллями Андрія Шимулі, який на кожні три очки відповідав двома своїми, легіонери лишались “на плаву”.

Програючи боротьбу під щитками, “Легіон” ставив себе у ще більш складне положення, бо противник атакував другим та третім темпами. В цей момент сказав своє тверде слово капітан золотонісців Тарас Журба – його 9 перехоплень нівелювали різницю у підборах.

У третій  чверті наші баскетболісти лишились вшістьох і перейшли на персональний захист: за 5 фолів майданчик залишив Тарас Шепель. Ближче ж до середини останньої чверті легіонерам вдалось здійснити ривок, який став фатальним для “Берегині”. Два “триочкових” з одного й того ж кутка від Максима Брегана з реалізованим проходом Андрія Шимулі (після чергового перехоплення Журби, який в цьому компоненті поставив рекорд команди – 9) вивели суперника у нокдаун – різниця в 15 очок.

Баскетболісти “Берегині” намагались атакувати з периметра, але фарт скінчився. Останні 2 хвилини легіонери грали вже вп’ятьох (Шимуля).

“Коротше кажучи, перемога. Складна, але перемога. Складно говорити, але висновки будуть, – прокоментував гру Артур Абрамов, один з ветеранів “Легіону”, на сторінці золотоніської “Ліги Баскет“. – Особливо це стосується деяких “зірок” нашої команди, котрі вважають, що можна перекреслити одним капризом те, що ыншы робили протягом року”.

Матч “Черкаські мавпи – 2” – “Форсаж” відбувся в доволі рівній боротьбі протягом перших двох чвертей. Золотоніські баскетболісти виглядали досить симпатично на фоні більш сильного суперника, хоча й не без провалів.

Звісно, “Мавпи” недорахувались двох гравців (Балабан і Ткаченко поїхали на кубковий матч основної команди проти “Дніпра”), але наші хлопці старались і боролись до останніх секунд. Підсумок – 92:64 на користь черкащан.

31 січня “Форсаж” зустрінеться у палаці спорту “Будівельник” з ЧДТУ (20:30), а “Легіон” зіграє з “Черкаськими мавпами – 99” у спорткомплексі “Сокіл” (19:00)

чемпіонат черкас з баскетболу 2014-2015 6 тур