Розпочалось оформлення юридичної адреси нової військової частини

Зроблено ще один суттєвий крок у процесі повернення військових до містечка, яке стояло порожнім після ліквідації місцевого полку. Наразі рішення про дислокацію тут збройних сил остаточне, а командування вже розпочало оформлення юридичної адреси підрозділу.

Про це повідомив Сергій Кузнєцов, представник золотоніського Комітету сприяння обороні України, на зустрічі з учнями школи №6.

За його словами, учора до міста приїздив керівник Повітряного командування “Центр”, який найближчим часом має стати заступником командувача Повітряних сил.

До кінця цього року в Золотоношу передислокується 156 зенітно-ракетний полк, озброєний комплексами “Бук М-1”. До війни 3 його дивізіони стояли в Донецьку, Луганську та Маріуполі. Наступного тижня сюди вже приїдуть 25 військовослужбовців.

В перспективі ж місто прийме ще й другу військову частину – інженерного забезпечення.

Також Кузнєцов закликав містян за декілька місяців, коли переїзд буде оформлюватися остаточно, допомогти військовослужбовцям.

“Так чи інакше, а допомоги вони потребуватимуть, – зазначив він. – Можливо, треба буде провести суботник на території містечка, аби привести до порядку територію, яка на сьогодні збереглася. І збереглася у досить непоганому стані”.

“Перебування цих військових на нашій території – це наша впевненість у завтрашньому дні”, – резюмував волонтер.