На центральній площі золотонісці зустріли бійця з передової [ФОТО]

«Герою слава!» –  з такими словами суботнього вечора золотонісці зустрічали свого земляка. У складі 14 батальйону територіальної оборони «Черкаси» він перебував  в зоні проведення бойових дій. Цього вечора громада, зібравшись на центральній площі, очікувала побачити чотирьох бійців. Проте трьох з них родичі забрали відразу по прибуттю в Черкаси, адже жадали швидше побачити своїх хлопців, як більш ніж півроку не були вдома.

Близько дев’ятої вечора на площу Героїв Майдану приїхав  Сергій, уродженець села Веселий Хутір Чорнобаївського району. Містяни зустріли бійця тепло – гучними  оплесками та квітами. В дружній розмові він розповів про військові будні та своє життя.

Батальйон «Черкаси» майже весь час дислокувався під Волновахою, часто патрулювали саме місто. До війни Сергій працював на господарстві, трактористом. На фронті отримав новий фах – кулеметник.  Служити пішов добровольцем у травні, відразу ж, коли створився місцевий підрозділ територіальної оборони. Нині ж нарешті розпочалася довгоочікувана 14-ти денна відпустка. Потім – знову на фронт.

На запитання золотонісців про настрої цивільного населення Волновахи, Сергій дав типову відповідь, яка лунає від більшості наших бійців – настрої розділені навпіл.

Провели бійця додому дружніми рукостисканнями та теплими жіночими поцілунками. Наостанок Сергій подякував за підтримку та теплий прийом.

«На фронті ми всім забезпечені! Дякуємо вам за підтримку, на передовій найголовніше не теплий одяг чи амуніція, а відчуття того що ви, українці, разом з нами», – зазначив Сергій.

Олександр Городинець
Фото: Іванна Денисюк

Зустріч бійця АТО Золотоноша 1 Зустріч бійця АТО Золотоноша 2 Зустріч бійця АТО Золотоноша 3 Зустріч бійця АТО Золотоноша 4 Зустріч бійця АТО Золотоноша 5 Зустріч бійця АТО Золотоноша 6 Зустріч бійця АТО Золотоноша 7