Черкаські автомайданівці навідались з битами до Золотоніського райсуду та міліції [ФОТО]

Автомайдан-Черкаси влаштував акцію пам’яті про події 23 січня минулого року: побиття та масове затримання активістів Майдану правоохоронцями біля облдержадміністрації. Автомайданівці влаштували автопробіг областю, зокрема, з’їздили до Золотоноші.

Свій маршрут автомобілісти почали від Черкаської ОДА. На Соборній площі біля пам’ятної дошки загиблим спільнодумцям вони поклали квіти та запалили лампадки, – повідомляє Прочерк.

Звідти активісти попрямували до Золотоноші, де минулого року сімох затриманих черкащан судили за статтями сумнозвісних законів 16 січня. У Золотоноші автомайданівці навідалися до місцевих суду та райуправління міліції, захопивши з собою бити із написом «люстратор» та плакати з вимогою про люстрацію.

Під час розмов із керівниками суду та міліції активісти поцікавилися, чи працюють недобросовісні виконавці на своїх робочих місцях наразі та як особисто їхнє безпосереднє керівництво ставиться до вчинків підлеглих.

Голова Золотоніського суду Олександр Чирва відмовився коментувати ухвали своїх суддів. Проте повідомив, що конкретно суддя Мозгова наразі у суді не працює, однак цілком вірогідно, що ще повернеться на роботу.

Щодо начальника райуправління Станіслава Шинкаренка, то він запевнив гостей, що проведе виховну бесіду зі своїми підлеглими, і порадив постраждалим добиватися правди законним способом – подаючи відповідні скарги, запити, звертаючись до суду.

Автомайданівці обіцяють, що це не остання акція, присвячена подіям минулого року під облдержадміністрацією. Адже в області є й інші міста, де проводилися незаконні суди.

Автомайдан у Золотоноші 01 Автомайдан у Золотоноші 02 Автомайдан у Золотоноші 03