Зорівські діти отримали посилку із солодощами від бійців 92 бригади

Напередодні новорічних свят до села Зорівкa прийшла незвичайна посилка зі Сходу України, із самісінького пекла. Адресована вона школярам та вчителям-волонтерам. В середині – кілограми солодощів: цукерки, шоколадні плитки, згущене молоко — все, що під кулями везуть нашим солдатам благодійники в холодних бліндажах.

Про це повідомляють зорівчани на шпальтах Сільських вістей. За їхніми словами, військові надіслали  дітям подарунки не через зайву кількість, а зі щирої вдячності. На дні ж поклали жовто-блакитний прапор з гарними побажаннями всім, хто прагне хоч чимось допомогти фронту.

Жителі села наголошують, що той стяг став найдорожчою реліквією місцевої школи, адже якось по-особливому читались написані на ньому слова: «Від бійців-зенітників 92-ї окремої механізованої бригади, командир підрозділу капітан Пастухов О. С.». Солдати бажали дітям рости здоровими і сильними, такими, щоб за потреби стати на захист України.

“А потім майже всі плакали і їли найсолодший у світі шоколад із гірким присмаком війни, – розповідають селяни. – Хотілося по крихті рознести його по хатах, аби кожен відчув смак солдатського подарунка”.

Жителі Зорівки дякують не тільки бійцям 92-ї окремої механізованої бригади, а й тим батькам, котрі явили Україні синів-героїв, з якими не можна не перемогти.