За підозрою у вбивстві на вулиці Незалежності затримано друзів жертви

Черкаські оперативники затримали вихідців з Узбекистану, які нещодавно вбили свого земляка у Золотоноші. Затримати вбивць чоловіка правоохоронцям вдалося аж в Хмельницькій області.

Уродженця Узбекистану вбили у його приватному домоволодінні та заволоділи його мікроавтобусом з товаром на 50 тис. грн.

За повідомленням Кропиви, викрадений автомобіль помітили в місті Києві, потім в Житомирській області, але затримати його не вдалося. Врешті решт оперативники з’ясували, що в Хмельницькій області, в яку ймовірно могли їхати чоловіки, проживає один з товаришів родини потерпілого.

Відпрацьовуючи версію причетності до вбивства знайомих вбитого, міліціонери отримали інформацію, що дійсно схожий на викрадений автомобіль в’їжджав на територію Хмельницької області, крім того вдралося з’ясувати, що підозрюваний днями продав велику партію одягу, який співпадав з описом викраденого у потерпілого.

Оперативники вирушили за місцем проживання підозрюваних у Хмельницькій області, де їх і було затримано.

Пояснюючи свій вчинок 38-ми та 33-ох річні чоловіки розповідають, що знали про те, що у потерпілого є кошти, тож вирішили в такий спосіб покращити свій матеріальний стан. Чоловіків не спинили навіть дружні стосунки.

Наразі зловмисників заарештовано. Їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених частиною 2 статті 115 (Умисне вбивство), частиною 4 статті 187 (Розбій) та частиною 3 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. За скоєне їм загрожує довічне позбавлення волі.