У вівторок стартує чемпіонат міста з баскетболу

Баскетбольний чемпіонат Золотоноші цього року відбудеться у новому форматі. Зважаючи на наявність всього лише 4 команд, вирішено не проводити традиційний плей-офф, а самі змагання розіграти у два кола. Про це повідомляють організатори майбутнього турніру. Заявки ж на участь подали колективи “Алюр”, “Кіндер”, “Меджик” та “Легіон”.

Команда “Алюр”, котра представляє технікум ветеринарної медицини, проводить всій вже третій сезон у золотоніській баскетбольній лізі. В дебютному сезоні, який проводився в одне коло, вона не змогла здобути хоча б одну перемогу і закінчила із нулем набраних очків. Як результат – останнє місце. Наступного року до колективу приєднався новий лідер – Роман Ель-Шариф, екс-гравець “Черкаських Мавп – 98”, завдяки чому колектив боровся у багатьох матчах і виглядав значно сильнішим. Тоді “Алюр” мав одну перемогу у 5 турах і посів передостаннє місце. Цього ж року Роман залишив країну, тому його має замінити Ігор Поліщук – гравець з досвідом більш крупних баталій. Його козир – дальні кидки, як і в Ель-Шарифа. Взагалі, команда доволі цікава та непередбачувана.

“Кіндер” – справжні старожили золотоніського баскетболу, згуртований роками колектив, бійці по своїй натурі. Команда без яскраво вираженого лідера, адже в окремій грі “вистрілити” може будь-хто. На цю команду треба мати особливу мотивацію, ці хлопці будуть “лягати кістьми” за будь-якого результату.

“Меджик” – нова команда чемпіонату, котра складається зі студентів різних вузів. Серед них велика кількість вихованців тренера гімназії Володимира Єгорова. Розбавить їхню компанію Максим Поліщук – гравець, який має здивувати всіх.

Колектив “Легіон” особливого представлення не потребує, адже майже всі гравці та тренер беруть участь у відкритому чемпіонаті Черкас. Одним складом команда грає не перший рік. Хлопці тактично підковані та зіграні.

Ігри перших п’яти турів відбудуться у спортивному залі третьої школи.

“Чекаємо з нетерпінням наших уболівальників і просто любителів баскетболу на турнірі”, – зазначають організатори.

 

Календар ігор чемпіонату Золотоноші з баскетболу

1 тур (20 січня)

18:30 Кіндер – Алюр

19:45 Легіон – Меджик

2 тур (22 січня)

18:30 Меджик – Кіндер

19:45 Алюр – Легіон

3 тур (27 січня)

18:30 Кіндер – Легіон

19:45 Меджик – Алюр

4 тур (29 січня)

18:30 Алюр – Кіндер

19:45 Меджик – Легіон

5 тур 

Кіндер – Меджик

Легіон – Алюр

6 тур

Легіон – Кіндер

Алюр – Меджик