Податківці проводитимуть семінари для громадян та скасують графіки особистих прийомів

З 20 по 30 січня в Золотоноші головне управління Державної фіскальної служби у Черкаській області проведе семінари для платників податків. Тема – висвітлення змін у податковому законодавстві України, що вступили в силу з 1 січня. Також відбудуться навчання представників місцевих рад.

Про це інформує прес-служба ДФС Черкащини. Крім того, податківці інформують, що відтепер керівництво фіскальної служби області та керівники профільних підрозділів обласного апарату прийматимуть громадян щодня у зручний для них час, в межах робочого часу установи. Графік особистого прийому та попередній запис на прийом скасовується.

«У зв’язку з кардинальними змінами законодавства з 1 січня ми посилюємо роз’яснювальну та обслуговуючу складову нашої роботи. Ми робимо все для того, щоб бізнес працював і добровільно та свідомо сплачував податки. Ми зацікавлені у обізнаному платникові податків і водночас хочемо захистити його від несвідомих рішень, від несвоєчасної сплати податкових зобов’язань. До кінця цього місяця зміни будуть доведені і розтлумачені кожному. Це вимога Прем’єр-міністра України і Голови Державної фіскальної служби України», – підкреслив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.