“Je Suis Volnovaha” – У неділю Золотоноша вшановуватиме жертв трагедії на Донбасі

Золотоніські громадські активісти закликають жителів райцентру долучитись до акції солідарності “Не будь байдужим”, присвяченій вшануванню пам’яті жертв трагедії під Волновахою.

Така кампанія за ініціативи громадян проходитиме у багатьох містах в неділю, 18 січня. В Золотоноші ж відбудеться одразу два заходи: о 10-й годині пішу ходу від пам’ятника Шевченка організовують члени громадської організації “Комітет сприяння обороні України“, а о 12-й годині розпочнеться альтернативний марш від місцевої молоді, котра збиратиметься на центральній площі, біля фонтанів.

За словами організаторів, метою акції є вшанування загиблих мирних жителів та привернення уваги міжнародної спільноти до ситуації в Україні. Задля цього останніми днями українці заполонили західні соцмережі хештегом #JeSuisVolnovaha, видозміненою копією гасла “Je Suis Charlie”, котре з’явилося після нещодавнього теракту в Парижі.

На цьому питанні наголошує і ініціатор молодіжного маршу, громадський активіст Олександр Поліщук, звертаючи увагу на байдужість як світової спільноти, так і керівництва країни.

“Коли президент їздить у інші країни на вшанування жертв терактів, а на Батьківщині подібні трагедії – норма, то нагадувати про це маємо ми”, – зазначає Поліщук.

Золотоніські юнаки та дівчата прагнуть показати, що в Україні вкрай загострена проблема проблема тероризму і сепаратизму.

“Прийдіть і доведіть, що ви патріоти не лише на словах у соціальних мережах”, – закликає Олександр.

jesuisvolnovaha золотоноша