“Je Suis Volnovaha” – У неділю Золотоноша вшановуватиме жертв трагедії на Донбасі

jesuisvolnovaha-золотоноша-02

Золотоніські громадські активісти закликають жителів райцентру долучитись до акції солідарності “Не будь байдужим”, присвяченій вшануванню пам’яті жертв трагедії під Волновахою.

Така кампанія за ініціативи громадян проходитиме у багатьох містах в неділю, 18 січня. В Золотоноші ж відбудеться одразу два заходи: о 10-й годині пішу ходу від пам’ятника Шевченка організовують члени громадської організації “Комітет сприяння обороні України“, а о 12-й годині розпочнеться альтернативний марш від місцевої молоді, котра збиратиметься на центральній площі, біля фонтанів.

За словами організаторів, метою акції є вшанування загиблих мирних жителів та привернення уваги міжнародної спільноти до ситуації в Україні. Задля цього останніми днями українці заполонили західні соцмережі хештегом #JeSuisVolnovaha, видозміненою копією гасла “Je Suis Charlie”, котре з’явилося після нещодавнього теракту в Парижі.

На цьому питанні наголошує і ініціатор молодіжного маршу, громадський активіст Олександр Поліщук, звертаючи увагу на байдужість як світової спільноти, так і керівництва країни.

“Коли президент їздить у інші країни на вшанування жертв терактів, а на Батьківщині подібні трагедії – норма, то нагадувати про це маємо ми”, – зазначає Поліщук.

Золотоніські юнаки та дівчата прагнуть показати, що в Україні вкрай загострена проблема проблема тероризму і сепаратизму.

“Прийдіть і доведіть, що ви патріоти не лише на словах у соціальних мережах”, – закликає Олександр.

jesuisvolnovaha золотоноша

comments powered by HyperComments