Дві школи та садочок отримали прапори зі словами подяки з “Айдару” [ФОТО, ВІДЕО]

Прапори з підписами бійців з передової, які наприкінці грудня привезли з Щастя золотоніські волонтери, передані навчальним закладам міста. Державні символи, прикрашені словами подяки від “айдарівців” отримали школи №1, №6 та дитячий садочок “Сонечко”.

Всі зазначені колективи взяли активну участь у зборі гуманітарної допомоги для учасників АТО, котру нещодавно доправляли на Схід активісти громадської організації «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України».

Учнівський та педагогічний колектив ЗОШ№1 надали бійцям “Айдару” теплі речі, ліки та продукти харчування. Активно долучився до допомоги і ДНЗ “Сонечко”.

Шоста школа проводила патріотичні акції «Новорічна листівка українському солдату» та «Поділись цукеркою з солдатом». У навчальному закладі розповідають, що діти із задоволенням малювали, підписували новорічні вітання героям. Разом з усіма учнями, вчителями зібрали 13 пакунків солодощів: цукерок, шоколаду, печива, меду тощо. Волонтери виготовляли обереги-нитянки, писали листи-трикутники. А ще діти вирішили новорічні поробки, виготовлені власними руками, подарувати українським солдатам в якості сувенірів.

“Учні та вчителі дуже раді і вражені, що їхні  справи робилися недаремно. Яскравий жовто-блакитний прапор запалив у наших серцях ще більший вогник милосердя та доброчинності”, – зазначають вихованці ЗОШ №6.

“Нам неодноразово телефонували солдати і дякували за небайдужість і підтримку. А тепер ми отримали ще й наочне підтвердження їхньої вдячності, за що ми  говоримо всім: «Велике спасибі!»”, – додають вони.

Нагадаємо, представники ГО «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України» наприкінці грудня повернулись зі Сходу країни, куди відвозили чималий волонтерський вантаж від золотонісців. Кінцевим пунктом було місто Щастя, близ Луганська, де дислокується батальйон «Айдар». Сам гуманітарний вантаж збирали в Золотоноші усім миром.

СШ№1 Прапор Айдару

ЗОШ№6 Прапор Айдару

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA