Золотоніський Дід Мороз привітав два десятки дітей бійців АТО [ФОТО]

Найочікуванішим для золотоніської дітвори у зимові свята завжди залишається прихід Діlа Мjроза та Снігуроньки. Цьогоріч найпершими новорічні подарунки отримали 23 дітей учасників АТО.

Рішення про допомогу родинам тих, хто нині захищає країну у зоні україно-російського конфлікту, було прийняте наприкінці грудня, після повернення місцевих волонтерів з передової у Щасті. Добрими чарівниками для малечі стали: громадська організація «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України», небайдужі громадяни міста та місцеві підприємці.

За словами організаторів заходу, доволі складно було зібрати список цих дітей. Та ще складніше з моральної точки зору було безпосереднім учасникам заходу. Адже вони завітали до юних золотонісців, котрі переживають нині напевне найбільший страх дитинства – батько на війні.

Нагадаємо, 25 грудня представники громадської організації «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України» повернулись зі складної поїздки на Донбас. Волонтери привезли з собою прапори, які підписали бійці “Айдару” учням шкіл №1, №6 та вихованцям дитячого садочку «Сонечко» в якості подяки за посильну допомогу.

Сам гуманітарний вантаж збирали в Золотоноші усім миром. Детальний звіт про кошти, що надійшли та були витрачені, активісти обіцяють найближчим часом опублікувати у місцевій пресі.

привітання дітей учасників АТО 02

привітання дітей учасників АТО 01

На фото – Андрій Данильчук та Денис Свирид