У Пальмірі учасникам АТО виділяють землю та допомагають їхнім сім’ям

Наприкінці грудня із Золотоніського району в зону проведення антитерористичної операції відправлено модернізований повнопривідний автомобіль ,,УАЗ”. Як повідомлялось на наших шпальтах, фахівці СТОВ ,,Пальміра” переоснастили цивільний автомобіль, пофарбовали його в захисний колір, зробили захисні щити на вікна, підготувавши до умов бойових дій.

Поїздку представників місцевої Самооборони та іншу допомогу учасникам АТО прокоментував Дзвону директор зазначеного підприємства Олександр Журба.

За його словами, війна усіх  згуртувала. Будь-яка допомога, а тим більше зараз – у зимових умовах – є доречною.

“Усі ми дуже сподіваємося, що бойові дії якнайшвидше закінчаться, і наші хлопці-герої повернуться додому живими та неушкодженими”, – зазначив Журба.

Також він згадав мобілізованих працівників товариства Олександра Левченка, Вадима Синільника, Юрія Кодинця, Валерія Могилку, Геннадія Литовченка, яких  повністю забезпечили засобами захисту (бронежилетами, касками, аптечками першої допомоги), закупили зимовий одяг та термобілизну.

Крім того, постійно надається допомога сім’ям мобілізованих. Дружині Левченка, Тетяні, придбали міні-млин для приготування кормів для домашньої худоби, а  двом неповнолітнім дітям закупили зимовий  дитячий одяг.

“Про всі сім’ї постійно піклуємося,  а  діткам до Нового року  вручили новорічні подарунки”, – зауважив директор.

Нині ж СТОВ проводить роботу з оформлення документів, за якими товариство відмовляється від 6 гектарів орендованих земель у Драбівському районі (село Білоусівка) на користь учасників АТО Литовченка, Могилки та Левченка, – по 2 гектари кожному.

Золотоніська Самооборона бронемобіль