Золотоніський лісгосп – один з найефективніших на Черкащині

В усіх підприємствах Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства спостерігається позитивна динаміка чисельності основних видів мисливських тварин, яка знаходиться або в межах оптимальної, або перевищує оптимальну, – повідомляє Нова Доба з посиланням на прес-службу управління.

В лісгоспах області працюють 11 мисливствознавців та 16 єгерів. Велика увага приділяється боротьбі з порушниками правил полювання. Так, в 2014 році працівниками лісової охорони та єгерської служби проведено 968 рейдів по охороні мисливських угідь, складено 175 протоколів на порушників правил полювання, стягнуто майже 28 тис. грн. штрафів. Найуспішніше ведуть роботу в цьому напрямку працівники Золотоніського, Лисянського та Звенигородського лісгоспів.

Найбільш вдалим по надходженню коштів мисливський сезон був для Золотоніського та Смілянського лісгоспів. Всі підприємства чітко виконують рекомендації діючого мисливського упорядкування в частині біотехнічних заходів. Вчасно ремонтуються пошкоджені біотехнічні споруди та облаштовуються нові, ведеться заготівля та викладка кормів для підгодівлі мисливських тварин.