Шарм – Пальміра 10:1, Ураган – Арка 3:1 – Огляд 6 туру футзальних змагань [ФОТО, ВІДЕО]

Без жодних шансів ще до старту матчу. Проти чинного чемпіона у чемпіонаті Черкащини “Пальміра” грала вшістьох. З однією заміною нав’язати боротьбу вкрай складно. Проте колектив із району намагався з усіх сил.

Гарне тому підтвердження – більш-менш рівний перший тайм. “Шарм” і його виграв, проте “пальмирці” чинили опір і змогли забити один гол. Було зрозуміло, що в другому таймі “Шарм” додасть, у гравців “Пальміри” буде все менше сил і розгрому не уникнути. Так і сталося, – розповідає Черкаський спорт.

Весь другий тайм чинні чемпіони забивали голи на будь-який смак. Дійшло навіть до того, що за чотири хвилини до кінця гри футболісти “Шарму” почали тренувати п’ятого. Як наслідок, 10 : 1, один із голів навіть забив Сергій Пальчик, який пішов грати в поле. Розібрана “Пальміра” подарувала “Шарму” гарний плюс у різницю забитих-пропущених.

ШармПальміра 10:1

Голи: Кучер, Гріщенко, Ткаченко (2), Трандафілов (2), Александров (3), Пальчик – Агарін О.

Шарм - Пальміра 10-1 10.01.2015  01 Шарм - Пальміра 10-1 10.01.2015  02 Шарм - Пальміра 10-1 10.01.2015  03

чемпіонат черкаської області з футзалу 2014-2015 6 тур

В шостому турі першості Черкас важка гра видалась для “Урагану” та його суперника. Ніби фаворит й маючи статус фаворита, кривоносівський клуб неабияк “попотів” у матчі з “Аркою”. Один із аутсайдерів чемпіонату нав’язав серйозну боротьбу “ураганівцям” і мав всі шанси на успіх.

У першому таймі “Ураган” контролював хід гри, “Арка” шукала щастя на контратаках. Допомагав втікати в контрвипади їм Володимир Танчик. Втім один у полі не воїн. Молодий футболіст провів практично весь матч без замін, відзначився голом, але цього було не достатньо. Ще в першому таймі В’ячеслав Ткаченко своїм ударом вивів “Ураган” вперед.

Проте у середині другого тайму “Арка”, зусиллями згаданого Танчика відігралась. Власне нічийний рахунок змушував нервувати футболістів “Урагану”, які розраховували виключно на перемогу. Тому чим далі, тим “Ураган” більше атакував.

Втім, відзначитися вдалося лише  наприкінці матчу. Спочатку Сухостат, Ткаченко та Петришин “обстукали” всі штанги, а вже потім Ткаченко таки зробив дубль й вивів “Ураган” вперед. За дві хвилини до кінця гравці “Арки” спробували розіграти п’ятого, але через брак досвіду в таких діях, пропустили третій гол у ворота. 3 : 1, щільний матч із розв’язкою в кінці.

Ураган – Арка 3:1

Голи: Ткаченко (2), Петришин – Танчик.

Попередження: Литвинов, Кубрушко, Сухостат – Герасименко Ю.

Ураган - Арка 3-1 10.01.2015  01 Ураган - Арка 3-1 10.01.2015  02 Ураган - Арка 3-1 10.01.2015  03

Мошни – Одна Родина 0 : 7

Руська Поляна – Хвиля Коледж 8 : 1

Епіцентр – Княжа-ЛНЗ 2 : 2

Червона Слобода – Звенигородка 5 : 4

Черкасигаз – Дніпро 1 : 3