Проект сміттєперобного заводу просунувся на крок вперед – Створено робочу групу

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка в Черкаській РДА відбувся круглий стіл за участі керівників Чигиринського, Черкаського, та Смілянського районів, де учасники обговорили питання будівництва сміттєпереробного заводу іноземним інвестором — міжнародною компанією OAK Utility Solutions and Development, повідомляє Ремарка.

З керівниками Камянського, Золотоніського та Городищенського районів питання будівництва заводу обговорювалося в телефонному режимі. Вони підтримують ініціативу керівника області, що цю проблему треба вирішувати. 

«Одна з найдратівливіших проблем на сьогодні – це проблема поводження з побутовими відходами. Для Черкаського району – це полігон для сміття і сміттєзвалища на території населених пунктів, але я думаю, що не менші проблеми і у сусідніх районах. Нам потрібно розглянути всі можливості, які ми маємо, аби зреалізувати цей проект будівництва сміттєпереробного заводу, який пропонує іноземний інвестор», – зазначає голова Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв.

На цьому етапі зустрічі учасники вирішили більш предметно відпрацювати різноманітні питання, які виникають в обох сторін, створивши для цього спеціальну групу з числа фахівців райдержадміністрації та районної ради.

Нагадаємо, напередодні нового року голова Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв зібрав своїх колег із прилеглих районів на круглий стіл, аби обговорити пропозицію інвестора збудувати поблизу обласного центру сміттєпереробний комбінат.

У зону дії пілотного проекту потрапляють п’ять районів, які перебувають у 70-кілометровій відстані від Черкаського району, а саме: Золотоніській, Чигиринський, Смілянський, Кам’янський та Городищенський.