Олександр Поліщук » Політика та ЗМІ

От наразі всі бачать і чують, як брешуть ЗМІ, це не секрет. Вони стверджують, що це роблять заради національної безпеки і в разі, якщо влада теоретично буде творити безчинство, то журналісти висвітлюватимуть ці події з нейтральної точки зору. Але, як то кажуть, “кожен кулик своє болото хвалить”.

Я підтримував би ЗМІ. Проте наразі влада думає лишень, як побільше вкрасти, витягнути грошей з народу собі в кишеню. Якщо люди бачать це, вони повстають. Це, фактично, їхній громадянський обов’язок!

Але що ж робить влада у такому випадку? Вона через свої підконтрольні ЗМІ викривляє інформацію до невпізнаності. Звісно ж, на свою вигоду. Зі свідомих громадян роблять “провокаторів” та сепаратистів. Наслідки всім відомі.

Інша справа була б, якби влада думала не за свої кишені, а за народ, як це  має бути і є в більшості країн світу.

Напевне, правильно кажуть: Нікому не вірте – всі брешуть! Але давайте будемо реалістами: якщо всі брешуть, то чому країни Європи, які не мають таких великих територій, родючих ґрунтів та природніх ресурсів, процвітають? Приклад цьому – Фінляндія. Можливо ми не те читаємо, не те слухаємо?

Я не згадую телебачення з тієї простої причини, що воно контролюється олігархами, які за народ в останню чергу думають. Телебачення ж нас зомбує кардинально.

Що робити в такому випадку, запитаєте ви? Звісно, чіткої інструкції я не можу вам дати. Це нереально. Але є декілька правил які вам допоможуть коректно робити висновки стосовно почутої чи прочитаної новини:

1)Достовірною інформацію можна вважати ту, яку 6 джерел подали в однаковому змісті.
2)Якщо ви довіряєте якійсь конкретній газеті чи інтернет ресурсу, поцікавтесь, хто власник даного ЗМІ.
3)Варто дізнатись, з яких джерел фінансується дане ЗМІ.

Блог – авторська думка читачів видання, опублікована під власну відповідальність. Редакція може не поділяти думок автора. 

Свої пропозиції щодо авторства блогів Золотоноші надсилайте за електронною адресою chipri@ukr.net