Ліга-баскет: “Легіон” впевнено здолав суперника у золотоніському дербі

Останньої неділі 2014 року в рамках відкритого чемпіонату Черкас з баскетболу відбулось золотоніське дербі між командами “Легіон” та “Форсаж”. Незважаючи на те, що цього року команди вирішують різні турнірні задачі, ця зустріч має принциповий характер і перемога в ній додає особливих емоцій.

До звітного матчу команда “Легіон” підійшла рішуче налаштованою, проте з великою кількістю кадрових проблем. Відсутність молодих талантів Вадима Боровика, Стаса Наливайка, Андрія Ярошенка та Влада Тараненка змусила вносити корективи до складу на матч, тому у старті з перших хвилин вийшов ветеран золотоніського баскетболу Артур Абрамов.

Досвідчений гравець з’явився на майданчику з особливим настроєм. Тому разом з капітаном команди Тарасом Журбою та легіонерами Олегом Рудаковим і Андрієм Шимулею буквально з’їли “Форсаж” у захисті в першій чверті 22-4.

Гра була фактично зроблена. “Форсаж” зусиллями Сергія Шарипова та Олександра Мірошника намагались переламати хід зустрічі, проте клас “Легіона” дався взнаки і команда впевнено тримала суперників на відстані в 20 очків. Перевага дозволила вперше в сезоні вийти Сергію Матюші та Тарасу Шепелю.

В останні 4 хвилину матчу гравці “Легіону” дещо розслабилися і дали змогу “Форсажу” підсолодити гірку пігулку поразки, скоротивши рахунок до пристойних 52:60. “Легіон” одержує другу перемогу в сезоні, а Форсаж тішиться пристойною грою.

Наступний тур відбудеться 11 січня у Палаці спорту “Будівельник”. Запрошуємо всіх підтримати золотоніські команди.

ліга-баскет