Рік, який по праву посів місце у історії « Колонка редактора

Друзі, ми пережили справді страшний рік. Повний надій та переживань, радості й горя, котрі крокували поруч. Повний мрій, які, здавалося, так підступно не збувалися.

Рік, за який наша країна та люди поруч змінились настільки кардинально, що годі й бажати чогось кращого. Так, не все збулося. Так, не все зробили. Не дотисли. Не вистачило бажання, натхнення, сміливості.

Багато чого не вистачило. Ми не будемо зараз обговорювати людські якості. Ми просто закликаємо кожного з вас в ці святкові дні хоча б на хвильку зупинитися та поставити собі декілька питань:

– Чого я очікував 12 місяців тому, від 2014 року;
– Що відбулось?
– Яка моя роль в цьому?
– Що я міг зробити?
– Чому не зробив?
– І… чи хочу я це робити?

Цією публікацією ми розпочинаємо серію матеріалів з річними підсумками нашого з вами життя у Золотоноші. Саме серію, адже розпочавши систематизувати всі новини, продуковані нами за рік, стало зрозуміло, що вмістити все у одну статтю неможливо та й недоречно. Адже цей рік став одним з найбагатших на події у сучасній історії. Дуже, дуже багато приємних і трагічний подій, які справді варто лишити в пам’яті. І висновки, всім нам треба робити висновки.

Участь золотонісців у Майдані, народний блокпост, знесення Леніна, самооборона міста, безліч молодіжних акцій, вибори, вибори, вибори (президентські, місцеві, ВР).

5 втрачених кращих золотоніських синів на Сході, участь  у бойових діях, самовідданість волонтерів, діяльність яких по праву визнається однією з кращих на Черкащині.

Безліч спортивних перемог та досягнень, велика частка яких належить саме нашій молоді, котра своєю енергійністю та натхненністю проторює собі дорогу у справжнє життя.

Економічні зміни, культурні заходи та й просто все, чим ми жили в цьому буремному році – з такими спогадами пропонуємо ознайомитись протягом січня.

А згодом спробуємо з вами, хай імпровізовано, але таки провести опитування на звання людини року в різних номінаціях. З переможцями – інтерв’ю і детальна розповідь їхніх заслуг. Ми маємо знати своїх сучасних героїв.

Друзі, ще раз зі святами, минулими та прийдешніми.

Разом все зможемо. Слава Україні! Живе Золотоноша!