30 юних майстрів боротьби змагалися на чемпіонаті Черкас [ВІДЕО]

80 юних спортсменів із трьох регіонів області. Саме стільки учасників зібрав відкритий чемпіонат Черкас із греко-римської боротьби. Ці змагання стали для черкаських борців останніми у 2014 році.

Рік, що минає, для борців греко-римського стилю виявився вельми непростим, кажуть фахівці. Однак удалося провести всі заплановані змагання, – розповідає Вікка.

Анатолій Самоха, виконавчий директор обласної федерації греко-римської боротьби:”Жоден спортсмен не залишив боротьбу, жоден тренер не залишений без роботи. Збережені борцівські та тренерські ресурси. Всі згуртовані”.

На цих змаганнях найбільше представництво – у спортсменів Черкас. Юні нащадки Піддубного налаштовані на максимальні результати.

Богдан Мамотько, учасник змагань, м. Черкаси: “На цих змаганнях я б хотів виграти перше місце й отримати медаль. Хочу виграти чемпіонат України і стати хорошим борцем”.

Мріють про високі досягнення і приїжджі спортсмени.

Антон Власенко, учасник змагань, м. Золотоноша: “Мрію досягти найкращих результатів. Задля цього ми приїхали сюди”.

Ілля Салогуб, учасник змагань, м. Золотоноша: “Перше місце. Буду боротися у фіналі. Сподіваюся виграти. На наступний рік – побільше перемог. Працювати буду над собою, звичайно”.

Золотоніські борці приїхали на змагання чисельним складом. Близько 30 спортсменів виборювали нагороди на черкаському килимі.

Станіслав Власенко, тренер з греко-римської боротьби, м. Золотоноша: “Найголовніше – працювати з дітьми, незважаючи на умови, працювати, щоб діти досягали результатів і здорового способу життя”.

У підсумку найбільше призових місць здобули господарі чемпіонату. Не набагато відстали від них представники Золотоніщини.