Представники лісництва привітали зі святами коробівських школярів

25 грудня до Коробівського навчально-виховного комплексу завітали працівники Золотоніського лісгоспу, щоб привітати учнів з новорічними та різдвяними святами. Співпраця навчального закладу та підприємства триває вже не один рік, тож до зустрічі в школі ретельно готувалися.

Голова шкільної ради Аліна Маковська розповіла про історію створення Коробівського НВК. Далі на гостей чекала екскурсія по навчальному закладу, в ролі екскурсоводів були маленькі школярики, які розповіли про основні напрями діяльності школи, про здобутки, досягнення, доповіли про дозвілля та представили свої творчі роботи, – інформує Обласне управління лісового та мисливського господарства.

Останнім пунктом екскурсії став кабінет шкільного лісництва, де було продемонстровано новорічні композиції у рамках акції «Збережи життя ялинці». Найменші школярики приготували подарунки – власноруч зробили листівки-привітання, які вручили лісівникам. Наостанок школярі організували святковий концерт.

Головний лісничий Золотоніського лісгоспу Ігор Міщенко подякував дітям за теплу зустріч, за новорічні композиції, вітання, побажав всім здоров’я та миру, вручив подарунки від підприємства.

Коробівський НВК 01 Коробівський НВК 02