Золотоніський комітет сприяння обороні повернувся зі складної поїздки у Щастя [ФОТО]

Представники ГО «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України» вчора повернулись зі Сходу країни, куди відвозили чималий волонтерський вантаж від золотонісців. Кінцевим пунктом було місто Щастя, близ Луганська, де дислокується батальйон «Айдар».

Дорога стала довгою та складною: добиралися до місця призначення більше доби, адже на території Харківщини сталася форс-мажорна ситуація – у автомобіля відпало колесо. Понад 6 годин волонтери ремонтували транспортний засіб та й так s не змогли зупинити для допомоги жодного харків’янина. За словами очільника організації В’ячеслава Назаренка, навіть місцеві працівники ДАІ, що стояли поруч, взагалі не звертали увагу на екіпаж.

«Дуже приємно було чути щирі слова подяки від жителів Щастя. Особливо порівнюючи з населенням того ж Слов’янська та Маріуполя, – зазначає Назаренко. – Та й навіть на Харківщині особливої проукраїнської позиції ми не помітили…»

В’ячеслав розповів, як вже під самим Харковом їх зупинив «даішник» і тихо, щоб ніхто не почув, сказав золотонісцям «я за вас, я за Україну».

Також вразило чоловіків подружжя із Запоріжжя. Обом по 25 років і обидва воюють в «Айдарі». Чоловік та жінка довго дякували жителям Черкащини та золотонісцям зокрема, адже, як вони зазначають, рідний регіон вкрай пасивно ставиться до допомоги українським військовим.

Волонтери привезли з собою прапори, які підписали айдарівці учням шкіл №1, №6 та вихованцям дитячого садочку «Сонечко» в якості подяки за посильну допомогу. Особлива гордість, яка знайде чинне місце у офісі Комітету – державний прапор? який за своє коротке життя встиг побувати на передовій, в полоні терористів і знову бути відбитим у бою.

Сам гуманітарний вантаж збирали в Золотоноші усім миром. Детальний звіт про кошти, що надійшли та були витрачені, активісти обіцяють опублікувати у місцевій пресі на початку нового року.

Наразі ж завершився процес офіційної реєстрації організації, а її члени за власний кошт обладнують офіс.

В'ячеслав Назаренко 01 В'ячеслав Назаренко 02 В'ячеслав Назаренко 03 В'ячеслав Назаренко 04 В'ячеслав Назаренко 05 В'ячеслав Назаренко 06 В'ячеслав Назаренко 07