Золотоніські волонтери побували на передовій у Пісках [ФОТО]

За ініціативи золотоніськдї «Свободу» та «Самооборони Майдану» золотонісці відвезли гуманітарну допомогу до батальйонів «СІЧ» та «Карпатська Січ», що знаходяться у селі Піски, на передовій. Там несуть службу саме свободівці. Серед них і місцевий мешканець, громадянин Грузії і біженець з Абхазії Сосо.

Вантаж збирали мешканці міста та району. Передавали все підряд: власноручно вироблені вареники, пельмені, зібрані з осені свіжі яблука, домашню консервацію, теплі речі тощо. Всі продукти та спеціально виготовлені обереги екіпаж розвіз по батальйонним блок-постам.

Зголосився їхати на Схід своїм власним авто волонтер Володимр Шестак. Загалом до зони бойових дій він їхав далеко не вперше. До цього були Дебальцево, Волноваха та інші райони Донбасу.

«Величезна повага до Володимира, який поїхав, не бояючись пошкодити свій мікроавтобус, адже були реальні загрози навіть життю, – розповідає учасник поїздки, депутат Облради Олександр Лошков. – Вже біля першого блок-посту в Курахово, поблизу ТЕЦ, відразу почалися постріли з автомату. Згодом це повторювалось в кожному населеному пункті, які знаходились біля передової»

Піски, за словами Лошкова – це своєрідне місцеве Межигір’я. Знаходиться село поблизу м. Донецьк. Поруч протікає невеличка річечка. Тому в самому селі знаходяться досить пристойні хатинки і навіть палаци, збудовані «новими» українцями. Але внаслідок бойових дій практично всі вони зруйновані і в них ніхто не живе.

Проводячи екскурсію позиціями, бійці розповіли золотонісцям, як до наших позицій ворог може підходити на відстань до трьохсот метрів і відкривати вогонь з мінометів, а відкриті місцевості села, зокрема звичайне перехрестя, прострілюються ворожим снайпером.

«Від побаченого у мене виникло гнітюче враження. Однак українські вояки, з якими нам довелось спілкуватись, запевнили, що вони не зроблять жодного кроку назад, не відступлять української землі, навіть якщо з’явиться такий наказ», – підсумував Лошков.

Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 01 Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 02 Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 03 Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 04 Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 05 Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 06 Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 07 Золотоніські волонтери Лошков Шестак Піски 08