Олександр Поліщук » Проблеми нації та влади

День за днем впевнюємось що Революція Гідності 2013-14 рр. не змінила систему. Після перемоги на Майдані 20 лютого народ дійсно розпочав контролювати владу, але це було не довго: тимчасовий уряд Яценюка та Турчинова не бажав не бажав цього. Вони так і не зрозуміли, що свідомість людей змінилась і їм не дозволять грабувати та чинити ті злочини, які творила попередня влада. І тоді вони вирішили зосередитись на військовому конфлікті на Донбасі, цим самим вбиваючи двох зайців однією кулею. По-перше, відвернути увагу народу від Києва. По – друге, цей військовий конфлікт потребує великої кількості грошей, які призвели до появи різноманітних податків задля більших надходжень у бюджет. А це дає змогу більше красти у власні кишені.

У даному становищі, повного хаосу, економічної розрухи, війни, зневіри народу до влади, небезпідставної зневіри, а цілком вмотивованої, наш новий рух покладає всі надії та сподівання на молодь. На тверезу, самосвідому, фізично і духовно здорову молодь. Для якої власні ідеали будуть важливішими власних амбіцій та матеріальних благ. В нашої молоді ідеали будуть вкрай високими, ми не маємо права навіть думати про власні амбіції та матеріальні блага.

Тому що це фактори які нав’язували нашим батькам та дідам представники комуністично-соціалістичної прогнившої до непізнаваності влади, яка думала в першу чергу за себе, за свої амбіції та задоволення власних потреб. За цим принципом виховувались наші діди та батьки. Так, звісно, все це, що я сказав, викличе багато питань та невдоволень, тому що вище сказане суперечить комуністичній та соціалістичній ідеології.

Я відповім вам на це питання! Ті фундаменталісти комуністичної ідеології шукали підступні шляхи, як прийти до влади заради власної вигоди. Вони користувались дурними, недієвими ілюзіями нереального комунізму і змушували вірити у це людей. Ну, звісно, багато було незгідних, але для них вже були готові вагони в концтабори та кулі для особливо розумних.
Повертаючись до теми молоді, варто зазначити, що все вищесказане ви маєте самі обдумати і зрозуміти, що не варто любити ті солодкі ілюзії комунізму.

Ми реалісти, бо реально оцінюємо свої можливості та тверезо дивимось на цей світ з широко відкритими очима ідеалізму, тому що найвища нагорода найвище благо для Нас -працювати для країни, для своєї нації та народу, віддавати себе повністю на потреби країни. Зауважу, «Країни», а не купки олігархів та їх прихвоснів. Ми будемо і вже жертвуємо своїм життям заради інших людей, заради своєї нації та країни. Саме в цьому і полягає сутність Ідеалізму.

Ми маємо підготувати нові кадри для нелегкої служби батьківщині. Підготовка полягає не тільки в фізичному вихованні а й в ідеологічному обґрунтуванні та психологічній підготовці. Тому що без чистої самосвідомості ми не зможемо ростити хороших синів та доньок для нашої держави.

На даний час тяжко спостерігати, як культура дикого сходу, та сластолюбивого заходу проникає безперешкодно в нашу країну. Немає слів, щоб передати, яку шкоду це приносить нашій нації. Нації Козаків, нації Славетних Русичів, які створили могутню державу понад тисячу років тому!

А наразі нещасність близького сходу, котра показується у всіх сферах його існування, руйнує і нашу самосвідомість, нашу психіку через музику, фільми, книги. Варто лиш послухати ті російські пісні про так зване «нещасне кохання». Ці пісні несуть в собі негатив, котрий вникає в наш мозок на рівні підсвідомості, і руйнує свідомість наших дівчат та хлопців, нав’язуючи їм міф? що «кохання – це тягар, який дається нам, щоб ми розчарувались одне в одному» Але як це все є насправді? Все ж таки кохання – це те, що дається нам від Бога в нагороду, котру не кожний заслуговує. Зовсім інша справа – послухати Українські пісні, в котрих оспівуються прекрасні почуття до своєї половинки, і про те, як ми одне одного кохаємо. Так і має бути!

Не меншу загрозу становить і захід зі своїми новими поглядами на статеві відносини. Біс з ними, що хочуть те хай і роблять, але в своїх країнах! Але ж вони приїжджають в нашу країну і поступово пропагують свої гомосексуальні погляди. Я не даремно пишу про кохання, про традиційні стосунки, тому що саме від цих факторів залежить наше майбутнє.

На завершення публікації маю додати, що наша держава потребує рішучості та радикальних реформ, потребує нового, сильного, міцного, цілеспрямованого політичного руху, який приведе наш народ на вершину сучасної цивілізації і, можливо, наша Нація розпочне нову еру цивілізації.

Блог – авторська думка читачів видання, опублікована під власну відповідальність. Редакція може не поділяти думок автора.