Мешканці вулиці Баха скаржаться на місцеву забігайлівку [ФОТО]

Жителі багатоповерхового будинку за адресою Баха 90а написали колективну скаргу з приводу діяльності магазину-кафе, котрий розташований поруч.

За їхніми словами, конфлікт через заклад торгівлі «Артеміда»  наростав вже давно, проте раніше з власником таки вдавалось домовлятися з приводу проблемних питань.

«Біля магазину встановили столи та лавочки, – розповідають золотонісці. – Претензій не виникало до тих пір, поки цю місцину не облюбували любителі посиденьок, в тому числі ромської національності».

Ледь не цілодобово одна компанія змінює іншу, а учасники хоч і відрізняються за віковою категорією та статевою ознакою, проте об’єднує їх одне – всі вони однаково нестримані в емоціях. Ініціативна група скаржиться, що відвідувачі справляють природні потреби попід огорожею, кущами та біля самого будинку.

«Свої свавілля вони не мислять без пива та горілки. Грають в карти на гроші під акомпанемент нехитрої закуски, бурхливого з’ясування стосунків, а буває, й істерик», –  зазначають вони.

Окрім факту нецензурної лексики мешканці згадують великий шум, що створюють мотори автомобілів клієнтів закладу, які хизуються майстерністю водіння, та потужні акустичні системи, встановлені в салоні. Посилаються ж на Правила користування приміщеннями житлових будівель, затверджених постановою Кабміну у 1992 році,  а також на відповідні норми Кодексу адмінпорушень щодо дотримання тиші в населених пунктах.

З приводу зазначених фактів люди зверталися до місцевого дільничого, проте отримали відповідь, що йому не під силу самотужки вирішити це питання. Тому й хочуть звернути на це увагу міської влади.

Ще більше проблем стало взимку, коли у прибудованій території магазину, яка використовувалась для розпиття алкогольних напоїв, почала функціонувати вмонтована «буржуйка».

«Серед жителів будинку є немовлята, інваліди та пенсіонери, які вимушені дихати цим димом, – зазначають невдоволені золотонісці. – Виправний одяг набуває копченого запаху, провітрювати оселю взагалі неможливо»

Також лунає прохання щодо перевірки ліцензії на торгівлю спиртним і проектної документації добудови.

Наразі диму з труби магазину не видно, проте сам кафетерій справно працює. Мешканці очікують на відповідь посадовців.

вулиця Баха магазин Артеміда 01 вулиця Баха магазин Артеміда 02 вулиця Баха магазин Артеміда 03

Читайте також: