Учні першої школи зустрілись з офіцерами із зони АТО [ФОТО]

У спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням економіки та правознавства відбулась зустріч  учнів 9-10 класів із воїнами АТО на Сході України – майором Валерієм Мащенком та Владиславом Сидоренком.

В ході розмови з гостями діти отримували відповіді на всі питання, що їх хвилювали щодо подій в зоні АТО.

Гості говорили відверто, навіть намагалися пожартувати, проте напруженість все-таки відчувалася. Говорили і про дитячі листи, які так піднімають бойовий дух, і про величезну підтримку волонтерів.

Розповіли про відчуття перед атаками: виявляється спершу згадується дім, батьки, сім’я. Дехто дивиться на дитячий малюнок, хтось на ікону. Але це тільки в першу хвилину. Далі ж за себе та своє життя ніхто не згадує. Є наказ.

На згадку діти подарували захисникам квіти, солодкі подарунки, сувеніри, ікони, а також передали листи солдатам до Дня Святого Миколая.

СШ1 зустріч з офіцерами АТО 01 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 02 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 03 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 04 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 05 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 06 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 07 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 08 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 09 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 10 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 11 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 12 СШ1 зустріч з офіцерами АТО 13