Донецький блогер Франкенштейн закликає гуманітарну допомогу для Сходу направляти до Золотоноші

“Я думаю, може нам гуманітарну допомогу краще в Золотоноші роздавати?” Таку думку висловлює Денис Казанський, кандидат у мери міста Єнакієве, більш відомий як блогер frankensstein. Його обурення викликав той факт, що жителі Донбасу в багатьох випадках живуть краще за українців з інших регіонів.

“Ось донецький пенсіонер переоформив собі пенсію в Артемівську або Добропіллі, потім отримав безкоштовно продукти від Ахметова, потім ще й прийшов на ярмарок і накупив товарів в два рази дешевше, ніж вони коштують в українських магазинах. При цьому за газ і за світло він не платить – Україна їх постачає окупаційній адміністрації безкоштовно. За українськими мірками виходить не так вже і погано, справді ж?”, – пише Казанський.

При цьому, за його словами, пенсіонер із Золотоноші може розраховувати тільки на свою крихітну пенсію, з якої половину він змушений віддати за комуналку, хоча “на жоден референдум не ходив і під танки не кидався”.

“Щось я не бачу, щоб хтось сильно переживав за пенсіонерів Золотоноші або Жмеринки. Ніхто не ниє вечорами в інтерв’ю на ТРК “Україна” про тяжкі голодні будні. Тому що у нас треба слухати виключно Донбас, а інші нехай мовчать в ганчірочку”, – підсумував він.

????