Столичні благодійники обладнають фізкультурну кімнату у допоміжній школі-інтернат

Київський клуб “Благость” активно збирає кошти для підшефного закладу, Золотоніської допоміжної школи-інтернат, куди вже неодноразово приїздили задля допомоги дітям з особливими потребами.

Цього разу колектив взяв за мету обладнати тут кабінет лікувальної фізкультури, на який вже зібрали майже 4 тисячі гривень.

За словами благодійників, вони мають намір придбати шведську стінку, дошку для сенсорного розвитку (її використовують діти із зоровими проблемами), еспандери, спеціалізовані м’ячі, ковдри для сенсорного розвитку ніг та інші необхідні меблеві предмети.

“Ці діти готові боротися з долею, їх ведуть у життя досвідчені та талановиті педагоги, проте їм таки потрібна наша допомога”, – зазначає один з координаторів акції Іванна Ревенко на офіційній сторінці клубу.

Клуб “Благость” – неформальна група людей, об’єднаних ідеями ведичних знань. Як зазначають самі ведознавці, ідея клубу полягає в тому, щоб навчитися жити на благо всіх людей, тренувати безкорисність, ставити нові обіти, виконувати їх, ділитися досвідом та реалізацію тощо.

На фото: один з останніх візитів представників Клубу до інтернату

На фото: один з останніх візитів представників Клубу до інтернату