Найкраще в “Тетріс” грають школярі з Ковтунів

В Черкаському обласному Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм. Участь у ньому взяли 11 команд міських та районних центрів технічної творчості.

Команди складались з двох осіб не старших 2001 року народження. Конкурс проводився з номінацій «Сапер», «Qbeez», «Тетріс» та «Реверсі». Команду Золотоніщини представляли учні Ковтунівського НВК: шестикласник Максим Дивнич та п’ятикласник Сергій Власенко.

Це був дебютний виступ хлопців, які дещо поступались віком багатьом учасникам. Команда показала другий результат, пропустивши перед собою лише представників Катеринопільського району. Третє місце зайняли знавці логічних ігор з Драбівщини.

Кращим гравцем ігрових програм став Павло Губрій з Умані. Друге та третє місця в Данііла Нікітюка та Ігоря Кіяніченко з Єрківців. Ковтунівські ж хлопчаки в особистому заліку зупинились за крок до п’єдесталу.

Не дивлячись на певне розчарування, Сергій та Максим налаштовані рішуче поборотись за особисту першість наступного року, оскільки за віком вони знову матимуть право взяти участь в змаганнях.

Конкурс знавців логічних ігор є традиційним у календарі заходів, що проводяться Обласним центром творчості. Не зважаючи на проблеми з фінансуванням, організатори вміють створювати  необхідні умови для їх проведення. Учасники жваво спілкувалися між собою та ділились своєю майстерністю в знанні різноманітних ігрових програм.

Максим та Сергій - на п'єдесталі праворуч

Максим та Сергій – на п’єдесталі праворуч