8 тисяч за Леніна – це лише перший внесок, – Войцехівський

За рештки від пам’ятника Леніну золотоніська мерія вторгувала вісім тисяч гривень, але це не повна сума, а лише та, яка вже надійшла на рахунки міста.
Про це розповів міський голова Віталій Войцехівський у коментарі Дзвону. За його словами, долю колишнього монумента «вождю» було вирішено на сесії міськради 4 грудня.
“Кошти за це майно, яке перебувало на балансі управління житлово-комунального господарства, надійшли в міський бюджет. Депутати розпорядяться ними на наступній сесії”, – повідомив він.
Також очільник райцентру зазначив, що сам пам’ятник був зроблений із якогось незрозумілого сплаву, але точно не з бронзи.
“Вилитий був на совість: щоб його знести, довелось спеціальне обладнання привозити. Я думав, розвалиться і будинок культури, і поліклініка від того відбійного молотка, а постамент – тримався!” – зазначає мер.