Петра Головню судитимуть за злісну непокору. Родичі готують позов до прокуратури

Всі необхідні дозволи та чіпи для продажу ялинок були. Такими словами прокоментувала вчорашній інцидент довкола точки продажу новорічних дерев дочка затриманого Петра Головні Марина Євстигнеєва.

За її словами, представникам міських контролюючих органів ще до конфлікту були надані відповідні папери на ведення такого виду підприємницької діяльності. Єдиний недолік – відсутність дозволу міської ради на продаж. Хоча й порушенням даний факт підприємці не вважають.

«У нас був дозвіл на продаж від власника магазину, біля якого ми й стояли. І, більше того, після розмови з представниками міської влади ми таки погодились  оформити це відповідним чином, як хочуть вони, – говорить Марина. – Проте відразу після їхнього візиту до нас приїхала група правоохоронців».

Євстигнеєва скаржиться на дії працівників МВС, які, на її думку, діяли абсолютно незаконно від самого початку інциденту.

«Приїхавши на місце, міліціонери без жодних пояснень, з лайкою почали вантажити дерева до свого автомобіля, – зазначає вона. – Коли ж моя сестра почала захищати майно, то опинилася на асфальті. Як наслідок, забій голови і, найімовірніше, лікарня».

Щодо факту побоїв учасники конфлікту вже готують позов до прокуратури. Також наголошують, що днями нададуть пресі фото, на якому начебто зафіксований місцевий міліціонер з автомобільною «монтировкою» в руках.

Дії ж свого батька Марина вважає цілком адекватними, окрім самого стану сп’яніння.

«Так, був нетверезий. Але, наголошую, він нічого не продавав там, а лише прийшов на місце, дізнавшись про позаштатну ситуацію», – розповідає Євстигнеєва.

«А як би ви вчинили, аби ваших дітей так брутально розкидали до долу?», – додає вона.

За її словами, факту перебування під впливом алкоголю Головня не заперечував. Наразі йому інкримінують злісну непокору працівникам МВС.

Причину самого скандалу Євстигнеєва бачить у ситуації навколо знесеного пам’ятника Леніну. Вона та її батько одними з перших звернулись до прокуратури для перевірки факту його наявності. Тому вчорашня сутичка, на її думку, спроба вчинення тиску.

Нагадаємо, днями у інтернеті ширились чутки щодо зникнення уламків «вождя пролетаріату» з подвір’я КП «Міський водоканал», які прокоментував учора Прочерку міський голова Віталій Войцехівський. Він розповів, що колишній пам’ятник справді здали на брухт, а кошти за нього вже надійшли до міського бюджету.

Претензії з боку невдоволеної групи громадян, за словами Марини Євстигнеєвої, полягають у вирученій за нього сумі. Активісти наголошують, що металу здали на 8 тисяч гривень, в той час як за їхньою попередньою оцінкою сума мала складати понад 600 тисяч.

Днями до нашої редакції звертались місцеві громадські активісти з цього приводу, проте, попри обіцянки, жодних фактів поки що не надали. Деталі ж своїх фінансових операцій міська влада обіцяє оприлюднити на найближчій сесії.