Гравець “Пальміри” потрапив до символічної збірної футболу Черкащини

Сергія Дєдова можна назвати і відкриттям сезону й кращим молодим гравцем чемпіонату. Молодий півзахисник став лідером «Пальміри». І хоча команда із Золотоніського району фінішувала далеко від чемпіонських позицій, її лідер по праву входить до символічної збірної.

Такі роздуми читаємо на шпальтах Черкаського спорту, котрий після завершення сезону обласного футболу, традиційної підбиває підсумки та формує збірну найкращих.

Традиційно молодий та перспективний Сергій Дєдов довго розкривався на дорослому рівні. Футболіст кочував у дублі «Ретро», потім у дублі «Зорі», але на великому полі у гравці не все вдавалося. До цього року. Сергій Дєдов провів рівний та вдалий сезон. 77-ий номер «Пальміри» у кожному матчі був мотором команди, у більшості протистоянь повністю перегравав своїх візаві на лівому фланзі й добре проявив себе у завершальній стадії атак.

Дальні навісні передачі, передачі на хід – все це було в арсеналі «Пальміри» і все це було на Дєдова. Сергій наздоганяв м’ячі та викручував свої подачі у штрафний майданчик або, обігравши захисника, завдавав удару сам. Таких голів в активі Дєдова було чимало. І хоча конкурентом у боротьбі за місце на лівому фланзі півзахисту у Сергія був Леван Кошадзе, саме молодому черкасцю ми віддаємо перевагу. Можливо це місце є певним авансом, але такі гравці як Сергій Дєдов – є майбутнім черкаського футболу.

сергій дєдов