Учні СШІТ зустрілись з золотоніськими бійцями АТО [ВІДЕО]

Учора до Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій завітали бійці АТО Сергій Чубін і випуcкник школи 1995 року, батько учня 9-А класу Олексія Кравченка Роман.

Для військових учні підготували невеличкий сюрприз – вся школа зустріла їх гучними оплесками та вигуками «Слава героям», йдеться на сайті навчального закладу.

Окрім цього, учні та педагоги організували акцію «Подарунки до Дня святого Миколая для воїнів АТО».

Школярі презентували бійцям цукерки та плитки шоколаду. Але найціннішим для наших солдатів стали малюнки та обереги, виготовлені руками дітлахів.

На невеличкій лінійці, присвяченій зустрічі з бійцями, школа хвилиною мовчання згадала всіх загиблих захисників вітчизни, у віршовій формі четвертокласниці побажали солдатам миру, спокою та злагоди.

Учень 10-го класу В’ячеслав Тищенко подарував власноруч намальовану картину, а Марія Кукла від випускників школи подарувала гостям вишитий образ Богородиці.

Самі ж бійці, стримуючи сльози, згадували побратимів та дякували школі №2 за незабутню зустріч та допомогу. По закінченню зібрання всі присутні виконали гімн держави.

Потому Роман Кравченко із задоволенням оглянув виставку із фото випускників, присвячену 55-й річниці з дня народження школи. Знайшовши себе, весело посміхався та вітав своїх вчителів Галину Ільківну й Валерія Михайловича.