Учні ЗОШ№3 подарували своєму випускникові планшет для використання GPS в АТО

Напередодні Дня Збройних сил України в загальноосвітній школі №3 відбулася зустріч учнів з випускником, а нині воїном АТО – Віктором Хорольським, який завітав до рідного міста на період триденної відпустки. Зустріч організували вчителі історії Людмила Чанцева та Ірина Брахно.

Віктор розповів присутнім про складні військові будні, побратимів. Також зауважив на те, якою зворушливою для них є саме дитяча небайдужість і підтримка.

Учителі та учні ставили найрізноманітніші запитання: про життя бійців на фронті, їхні потреби, ситуацію в зоні бойових дій, налаштованість жителів Донбасу. Діти дякували воїну за захист незалежності, суверенітету та єдності України і бажали повернутися додому живим та здоровим .

Хорольський розповів, що проходив підготовку на Львівщині, а останнім часом знаходився неподалік Горлівки. Там він встиг отримати звання лейтенанта та стати командиром.

Особливо зворушливим був момент, коли герой показав, що знаходиться в нього в кишені біля серця. Це був лист дівчинки Лізи, чотирикласниці. Віктор пройшов з цим листом в кишені весь період АТО.

Не обійшлося і без подарунків. Екс-класний керівник бійця, Світлана Гачкало, з його колишніми однокласниками зібрала кошти для планшета з вбудованим GPS. До цієї допомоги долучилися також учні школи. А ще діти передали листи та листівки на передову , щоб підтримати героїв.

Віктор Хорольський 01 Віктор Хорольський 02 Віктор Хорольський 03 Віктор Хорольський 04