Податківці Золотоноші піклуються про дітей із особливими потребами

Працівники податкової служби ніколи не стоять осторонь чужих проблем, особливо, коли це стосується дітей. Золотоніські податківці постійно ініціюють благодійні акції та завжди беруть участь у заходах із допомоги нужденним – це не просто традиція, а залізне правило.

Не став винятком і Міжнародний день  інвалідів, котрий припадає на 3 грудня. Цього дня податківці відвідали Золотоніський міський центр соціальної допомоги, а саме – відділення денного догляду дітей-інвалідів.

Очільник Золотоніської податкової інспекції Павло Ільченко, завітавши до Центру, пригостив дітей фруктами та побажав їм бадьорого настрою і, звісно ж, покращення здоров’я, а їхнім батькам – оптимізму і витримки.

«Цей день має бути нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей із особливими потребами. І зараз мене переповнюють дуже потужні емоції… Тяжко дібрати слова, щоб обмалювати все те, що я відчуваю, побачивши очі цих чудових дітей. І дуже добре, що всі працівники Центру є дійсно щирими людьми і щоденно дарують дітям добро, ласку і тепло. Працівники ж податкової служби у свою чергу ніколи, ні в якому разі не будуть лишатись осторонь проблем наших дітей!», – зауважив Павло Васильович.

За словами директора Золотоніського міського центру соцдопомоги  Людмили Неліної зараз на обліку цього закладу знаходиться 126 дітей з особливими потребами. Саме тут дітки із різними інтелектуальними та фізичними вадами проходять курс безкоштовних реабілітаційних послуг, щодня отримують таку необхідну їм увагу, навчаються, розважаються.

Працівники Драбівського та Чорнобаївського відділень Золотоніської ОДПІ також цього дня відвідали людей з особливими потребами, вручивши їм символічні подарунки.

За інформацією Золотоніської ОДПІ

Золотоніський міський центр соціальної допомоги