Триває відновлення військової частини в центрі міста [ФОТО, ВІДЕО]

Повітряні сили України розпочали відновлення колишньої військової частини на Золотоніщині.

Наразі не відомо, чи буде розташована тут нова частина протиповітряної оборони, чи це буде лише комендатура. У Золотоноші до 2012 року базувався один з найкращих на пострадянському просторі 108 зенітно-ракетний полк. Нині тут тривають активні відновлювальні роботи всієї необхідної інфраструктури.

Активну допомогу військовим у проведенні необхідних робіт крім місцевих органів влади надають також і рятувальники. На прохання керівництва військового підрозділу на об’єкті працює колінчастий підіймач аварійно-рятувального загону спецпризначення та розрахунок фахівців Управління Державної служби надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба Управління МНС в Черкаській області.

Керівник команди відновлення Микола Орленко переконаний, що поставлене завдання у визначені терміни буде виконане:

«Я служив у цій частині до останнього дня її існування, займався питаннями її розформування. Так сталася доля, що сьогодні я повернувся до рідного підрозділу із завданням його відновлення. Минуло більше двох років як звідси пішли останні військові, та на щастя, виважена політика згортання військового містечка у 2012 році дозволила фактично зберегти основні споруди підрозділу. Зараз ми проводимо ревізію електрообладнання, відновлюємо периметр, проводимо необхідні ремонтні роботи у спорудах», – зазначив підполковник.

Офіцер також подякував керівництву Управління ДСНС за активну громадську позицію та сприяння підрозділам ЗСУ у виконанні поставлених завдань.

військова частина 01 військова частина 02 військова частина 03 військова частина 04