Міцна “Пальміра”, розібраний “Спартак”: Результати 2 туру футзального чемпіонату [ФОТО, ВІДЕО]

“Вікторія” і “Пальміра” провели яскравий матч другого туру чемпіонату Черкащини з міні-футболу, в якому обидві команди створили велику кількість моментів, ударів, обіграшів, комбінацій. Втім перемогти не вдалося жодній із команд. Як результат – видовищна, проте безгольова нічия, – повідомляє Черкаський спорт.

Перед стартом матчу фаворитом вважалась команда Східноєвропейського університету, але “Пальміра” ретельно підійшла до цієї гри й, підсилившись трьома гравцями-легіонерами, провела потужний поєдинок в якому мала реальні шанси виграти.

Протягом усіх 40-ка хвилин гра проходила на зустрічних курсах. Швидкі виконавці “Вікторії” розганяли свої атаки, у них не вдавалося забити – розпочиналися миттєві контрвипади від “Пальміри”. Якщо на старті гри ініціатива й більше гострих моментів було у студентів, то до середини тайму, коли змінилися четвірки, “Пальміра” мала щонайменше три чудових моменти. В усіх із них Сергій Гарнага чудово проходив з правого боку й завдавав удару та прострілював, на дальній штанзі його подачі ніхто не замикав. У “Вікторії” гарними моментами відзначалися традиційно Дєдов та Вакуленко.

У другому таймі практично нічого не змінилося й до останніх хвилин футболісти обох команд тримали глядача в напрузі. За дві хвилини до завершення гри “вбивчий” момент марнує Аджубей, витончену передачу від Дєдова футболіст не зміг доправиди у ворота. “Пальміра” ж відповіла на це не величкою облогою за менш ніж хвилину, але із цих атак “Пальміри” могли виникнути голи від “Вікторії”, але через втому на останніх хвилинах точності бракувало бом командам. Та і в захисті футболісти відіграли чітко. У підсумку, 0 : 0, по цій грі, результатом задоволені обидві команди.

вікторія - пальміра 01 вікторія - пальміра 02 вікторія - пальміра 03

Сергій Макаренко, президент “Пальміри”:

Другий матч за участі золотоніських футболістів відбувся без жодних проблем для “Торпедо”. Ще на старті матчу стало зрозуміло, що “Спартак” цього дня може врятувати лише диво. Будучи ушістьох на матчі проти такої команди, як “Торпедо”, сподіватися на перемогу не доводиться. Після поразки від “Шарму”, “торпедівці” зробили висновки й внесли деякі корективи у склад команди. Напевно відбулися зміни й у підході, адже  команда була значно зібранішою та організованішою ніж тиждень тому.

Зі старту матчу футболісти “Торпедо” спокійно почали розігрувати свої комбінації. На початку в команди не все вдавалося, але вже до середини тайму рахунок був 3 : 0 на користь строкатих. “Спартаківці” відчайдушно намагалися протидіяти суперникові, але брак замін та брак в атаках не лишали команді шансів. У другому таймі “Торпедо” очікувано додало й до кінця зустрічі перетворило рахунок на розгром. 7 : 0, “Торпедо” лише набирає форму.

спартак - торпедо 01 спартак - торпедо 02 спартак - торпедо 03

Руслан Ізвозчик, граючий тренер “Спартака”:

Результати всіх матчів другого туру чемпіонату області з футзалу:

Вікторія-Східноєвропейський університет – Пальміра 0 : 0

Торпедо – Спартак 7 : 0

Матусів – Дахнівка 4 : 2

Шарм – Цетус 4 : 2

УДАР – Енергія 5 : 4

Рятівник – Альтаїр 1 : 3

У третьому турі, котрий відбудеться 23 листопада “Спартак” зустрінеться з “Вікторією”, а “Пальміра” намагатиметься протистояту лідерові турніру “Матусіву”.

футзал

У чемпіонаті ж Черкас кривоносівський “Ураган” поступився з рахунком 0:2. Рівний матч мав закінчуватися нічиєю, як і прогнозувалося, проте наприкінці зустрічі сильнішими виявилися футболісти “Звенигородки”. Краща кінцівка й реалізація моментів стала каталізатором успіху команди з району в цьому матчі. Хоча починалося все досить рівно. Амбітний “Ураган” у порівнянні з минулою грою додав і гравців, і в грі. Команда з Золтоніського району непогано комбінувала, за атаки відповідали Сухостат та Ткаченко. Останній раз-по-раз накручував захисників “Звенигородки”, але акцентовні удари “Урагану” рідко були точними. “Звенигородка” відповідала своїми атаками, й також без достатньої гостроти.

Як наслідок, все вирішувалося наприкінці зустрічі, де більше сил лишилося у футболістів приїжджої команди. Спочатку за дві хвилини до кінця, зусиллями Веніаміна Білоуса команда повела, а за менш ніж хвилину, коли “ураганівці” з усіх сил помчали в атаку, команда забила свій другий гол. За гру рукою команда з Кривоносівки була покарана 9-метровим, який вправно реалізував Білоус. Ось така кінцівка й “Звенигородка” з шістьма очками після перших двох турів.

Ураган Звенигородка 01 Ураган Звенигородка 02 Ураган Звенигородка 03

Олег Литвинов, гравець “Урагану”:

Результати матчів 2 туру чемпіонату Черкас з футзалу:

Ураган – Звенигородка 0 : 2

Одна Родина – Хвиля-Коледж 6 : 0

Руська Поляна – Черкасигаз 2 : 8

Мошни – Княжа-ЛНЗ 1 : 1

Арка – Дніпро 3 : 2

Червона Слобода – Епіцентр 4 : 5

Наступний матч (23 листопада) “Ураган” проведе із беззаперечним лідером турнірної таблиці – командою “Черкасигаз”.

футзал